Tři nejkrásnější destinace celého Španělska jako stvořené pro letní dovolenou

Určitě i vy letos vyrážíte do teplých krajin, za mořem, za historií nebo za architekturou, případně za kulturou nebo za jazykem. Španělsko je pro vás ideálním místem, pokud si chcete procvičit španělštinu, prožít pohádkové noci ve zdejších klubech a na plážových párty, pokud chcete zažít horké dny Středozemní oblasti, nebo pokud chcete objevit historické a architektonické památky.
Španělsko má tři hlavní turistické oblasti, které vás jednoduše nezklamou. Najdete tady všechno to, co byste si mohli od letní dovolené přát. Které destinace to jsou?

španělsko

1.       Andalusie
Místo, které má svou vlastní kulturu, svůj vlastní temperament, ale také vůni, emoci a náladu. Jako byste se ocitli mimo svůj svět, jako by nebylo nic než pohoda, slunce a velmi pomalé, ba líné tempo.
Andalusie se může pochlubit nádhernými plážemi a překrásnými historickými městy. Jižní oblast Španělska patří mezi tynejluxusnější Evropské rezorty, ovšem také nabízejí opravdu kvalitní služby a vysoký luxus.
Vyberte si mezi ubytováním u teplého Středozemního moře nebo u nevyzpytatelného Atlantského oceánu.
Vydejte se k maurským stavbám, paláci v Granadě, do města Seville nebo Córdoba či známé Toledo.

barcelona

2.       Barcelona
Jedno z nejkrásnějších moderních měst celé Evropy. Barcelona je barevná a nevšední, všechno vám bude připadat surrealistické a bláznivé – a zcela možné. Je klikatá, pestrá, boubelatá, přívětivá a překrásně rozmanitá. Najdete tu bohatou architekturu, písečné pláže, nejrůznější muzea a galerie, určitě se nebudete nudit. Navštivte chrám Sagrada Familia, Casa Batlló, zpívající barevnou fontánu nebo Plaza de Catalunya a hlavní ulici La Rambla.

palác

3.       Madrid
Ve středu Španělského království leží jeden z největších turistických cílů Španělska. Je bohaté na architekturu a velké gotické chrámy. I Madrid má spoustu muzeí a galerií moderního umění, historickou architekturu, ale také tu moderní. Určitě byste měli navštívit zdejší královský palác