Pohodlná židle do kanceláří nebo zasedacích místností

Ať už při práci v kanceláři, nebo na pracovní poradě, zasedání, konferenci a jiných podobných akcích je žádoucí maximální pohodlí při sezení. Konferenční židle s područkami vám poskytnou příjemné sezení a oporu pro záda i při delším sezení. Při dlouhém sezení také kromě pohodlí a komfortu oceníte zároveň i použité prodyšné materiály, které zajistí odvětrávání a zabrání tak tomu, že se budete v židli potit. Je to zkrátka jasná volba.

židličky

To správné rozhodnutí pro vaše záda

Znáte to – porady u vás v práci jsou někdy i na denním pořádku a vy už se dopředu děsíte toho, že budete muset dlouhé hodiny sedět v nepohodlné židli, ze které budete následně vstávat rozlámaní a s bolavými zády. To už ovšem teď může být minulostí. Vyměňte vaše staré a opotřebované židle v kanceláři nebo zasedací místnosti za nové, kvalitnější a pohodlnější. Uděláte tím správné rozhodnutí pro vaše záda a zároveň také dodáte kanceláři nebo zasedací místnosti nový a modernější vzhled.

K dispozici jsou samozřejmě různé velikosti a různě barevná čalounění. Designově nejlépe se budou ve vaší kanceláři nebo zasedací místnosti vyjímat černá provedení v kombinaci s leštěnými hliníkovými prvky, které v této kombinaci působí velice designově, elegantně a luxusně, obzvláště, pokud si zvolíte kožené provedení. Při výběru je také potřeba se zaměřit na požadovanou míru nosnosti.

křeslo

Díky kvalitním konferenčním židlím s područkami získáte při dlouhém sezení kvalitní a důležitou oporu pro vaše záda a ruce, pohodlí a komfort a bude se vám příjemně sedět i na dlouhé nudné poradě. Moderní a designový vzhled v kombinaci s komfortem a pohodlím – to jsou vlastnosti konferenčních židlí z naší nabídky. Konečně budete mít na jednání vy i vaši kolegové pohodlí a nebudete si zadělávat na problémy se zády.